material

Samotné výrobě předchází pečlivý výběr materiálů. Košile je zpravidla první vrstva oblečení, se kterou tělo přichází do styku, a proto je důležité zvolit takovou látku, abychom se cítili příjemně.


material

Látky

Abychom dosáhli špičkové kvality konečného produktu, používáme výhradně přírodní materiály (bavlna, len), což je základní předpoklad toho, abychom se cítili příjemně a pohodlně. Veškeré nakupované látky mají jasný původ u předních evropských výrobců látek, a to ať už se jedná o českou Miletu, rakouský Getzner, švýcarské Alumo nebo látky italských výrobců Albini či S.I.C Tess.


material

Nitě

Bez nití by byla košile jen hromadou několika na sebe navazujících kusů látky. Až nitě pomohou jednotlivým částem držet tvar, díky nitím se hromada materiálu může honosit názvem „košile“. Proto ani výběr nití nenecháváme náhodě a šijeme výhradně nitěmi německého výrobce Amann. Jsou pevné, nesráží se a jsou ideální pro ruční sešívání bavlny.


material

Knoflíky

Je to jak blýskání na lepší časy, jak jiskřivá předzvěst skvělého dne. Třpytivý lesk perleťových knoflíků od českých a italských výrobců dává košilím Janek nádech snového luxusu, příslib hýčkavé kvality a komfortu. Ale také hravost patří k životu, takže v naší nabídce nechybí módní a různobarevné knoflíky. Ostatně – jakou barvou byste vyjádřili radost?


material

Výztužné materiály

O správný tvar a tuhost manžet i límců se postarají výztužné materiály od renomované švýcarské firmy Freudenberg Vilene.Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Přijďte k nám na měření

Prodejny