Chinos na míru

Dovolujeme si Vám představit nový produkt z naší dílny made to measure, kalhoty CHINO. Doplňte si šatník, kromě klasických formálních obleků o casual chinos a vystupujte elegantně v každé situaci. Cena kalhot závisí na výběru materiálu.

PRODEJNY


Vypadat formálně, cítit se uvolněněNa našich prodejnách si můžete vybrat z bezmála 50 bavlněných látek z toho téměř polovina jsou materiály strechové.Bůh je v detailech

Na detailech a variabilitě si zákládáme stejně jako u našich košilí. Začínaje pečlivým výběrem těch nejkvalitnějších materiálů přes několik vychytávek, jako rozparek v zadní části pasového límce, prošitý rozparek, kapsy vsazené z košilových materiálů pro co největší komfort a pohodlí při nošení, až po precizně přišité knoflíky a pečlivě obšité knoflíkové dírky. Jako třešničku na dortu jsme do zadní části přidali poutko na pověšění, aby se Vaše kalhoty nezmačkaly, když zrovna nemáte po ruce věšák. To vše dělá naše chninos jedinečným produktem, který nesmí chybět v šatníku žádněho dobře vypadajícího muže.
Vnitřní výbava

Váš outfit si můžete vyladit do posledního detailu. Výběr z třinácti druhů kapsovin a dvaceti čtyř druhů knoflíků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Když k tomu ještě přidáme možnost rozparku na zip nebo na knoflíčky, volba našich chino kalhot je trefou do černého.
Přijďte k nám na měření

Prodejny